روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس: با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، از شرکت زغال سنگ پروده طبس به عنوان واحد صنعتی سبز کشور قدردانی شد.

آیین بیست و یکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور با حضور کلانتری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و شرکت 77 واحد سبز کشوری، با هدف ایجاد، حفظ و گسترش رویکرد زیست محیطی بین فعالان صنعت و محیط زیست و ارتقاء فعالیت های صنایع سبز در سطح بین المللی، در محل پارک پردیسان برگزار و از واحدهای منتخب با اهدای لوح و تندیس صنعت سبز، تجلیل به عمل آمد.

در این همایش، شرکت زغال سنگ پروده طبس به عنوان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ صدرتأمین و شستا، برای دومین سال متوالی به عنوان واحد صنعتی سبز معرفی و لوح سپاس و تندیس سیمین همایش به مدیرعامل شرکت تقدیم گردید.

کریتی ثانی ضمن تبریک استمرار این موفقیت، از کلیه کارکنان برای رعایت استانداردها و خط مشی مربوط به محیط زیست قدردانی نمود و فعالیت های زیست محیطی را به عنوان یکی از اولویت های مهم این شرکت معرفی نمود که در تمامی برنامه ریزی های عملیاتی مورد توجه قرار دارد.

شایان ذکر است که رعایت استانداردهای زیست محیطی، ایجاد سیستم پایش لحظه‌ای، ایمنی بهداشت و محیط‌زیست، استقرار نظام مدیریت سبز و قرار نداشتن در فهرست صنایع آلاینده، معیارهای شاخص انتخاب صنایع سبز هستند.

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس