بر اساس مصوبات کمیته بهداشت شرکت زغال سنگ پروده طبس، فعالیت های معدنی از 22 اسفندماه سال جاری تا 5 فروردین سال آتی تعطیل شد

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس:

بر اساس مصوبات کمیته بهداشت شرکت زغال سنگ پروده طبس، فعالیت های معدنی از 22 اسفندماه سال جاری تا 5 فروردین سال آتی تعطیل شد.

در چهارمین جلسه کمیته بهداشت که به ریاست مدیریت محترم عامل و با حضور نمایندگان شورای اسلامی کار برگزار شد، ضمن بررسی وضعیت اقدامات و همچنین ابلاغ نامه اداره بهداشت و درمان شهرستان، تعطیلی فعالیت های معدنی مورد توافق و به شرح زیر مورد تصویب قرار گرفت:

با عنایت به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و بروز نگرانی عمومی که سلامت و بهداشت روانی اجتماعی را با مخاطره مواجه نموده است و لزوم اتخاذ تصمیمات مقتضی در تمامی سطح و ارگان ها و نهادها برای کنترل شرایط در جهت ریشه کنی این بیماری، شرکت زغال سنگ پروده طبس نیز بر اساس دستورالعمل های صادره و ابلاغ مراجع ذیصلاح بهداشت و درمان و نیز مصوبه کمیته بهداشت شرکت، ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از افکار عمومی و اصحاب محترم رسانه که دغدغه سلامت کارکنان خدوم زغال سنگ و به تبع آن جامعه عمومی طبس را دغدغه روزهای اخیر خود قرار داده بودند، مقرر نمود تا به منظور حفظ سلامت و بهداشت روانی کارکنان و خانواده های محترم آنان که سرمایه های اصلی این شرکت محسوب می گردند، فعالیت های معدنی در پیشروی ها و حفریات معدنی و فعالیت کارخانه زغالشویی را در این مرحله از 22 اسفندماه جاری تا 5 فروردین ماه 1399 تعطیل نماید. در این مدت و با توجه به شرایط کارگاه استخراج لانگوال، فعالیت این بخش با حدقل نیروی انسانی موردنیاز و با اتخاذ کلیه تمهیدات ایمنی و بهداشتی تداوم خواهد داشت.

تصمیم گیری برای نحوه ادامه فعالیت بعد از تعطیلات نوروزی، بر اساس شرایط روز انجام و به نحو مقتضی در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر مجدد از دغدغه عموم شهروندان، سپاس ویژه خود را به مدافعان بهداشت و درمان شهرستان تقدیم نموده و از همکاران محترم درخواست می نماییم با توجه به تعطیلی معدن، برای کمک به رفع هر چه سریعتر این شرایط بحرانی و به منظور حفظ سلامت خود، خانواده و دیگران، در خانه بمانند و رفت و آمدهای غیرضروری حذف نمایند تا به این ترتیب سهم خود در دفاع از سلامت جامعه و حمایت از مدافعان سلامت را نیز ایفا نموده باشند.

سلامت و شادکامی ملت شریف ایران و به خصوص خانواده بزرگ زغال سنگ طبس، آرزوی همیشگی ماست. امید که با تلاش جمعی عموم شهروندان و عنایات ذات اقدس الهی، به زودی شاهد عادی شدن شرایط کشور باشیم ان شاءا...