با حضور فرماندهی پلیس راه استان خراسان جنوبی، از تعامل و همکاری مدیرعامل زغال سنگ پروده طبس و مجموعه فعالیت های امنیت ساز در حوزه پلیس راه تقدیر شد.

شرکت زغال سنگ پروده طبس به عنوان اولین بهره بردار معادن تمام مکانیزه استخراج زیرزمینی زغال سنگ کشور و به عنوان یک واحد فعال معدنی، نقشی تأثیرگذار در ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و آموزشی شهرستان طبس و استان خراسان جنوبی داشته است. تأمین بیش از 40 درصد خوراک موردنیاز واحدهای کک سازی و فولاد کوره بلند کشور و به صورت ویژه ذوب آهن اصفهان و همچنین ایجاد حدود 2500 فرصت شغلی پایدار، نشانگر اهمیت و کارکرد این شرکت است.

شرکت زغال سنگ پروده طبس در کنار فعالیت معدنی خود، توجه به نیازهای عمومی شهرستان و استان را نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی خود همواره مد نظر داشته است. در همین راستا، تعامل و همکاری با پلیس راه استان خراسان جنوبی و حمایت از برنامه ها و اقداماتی که منجر به ارتقاء فرهنگ ترافیکی و به تبع آن افزایش سطح ایمنی و کاهش حوادث ترافیکی می گردد، به عنوان بخشی از مسئولیت های اجتماعی شرکت، مورد اقدام قرار گرفته است. این شرکت همچنین در خصوص جاده منتهی به منطقه معدنی پروده نیز که روزانه شاهد تردد تعداد قابل توجهی از افراد و وسائط نقلیه مختلف است، اقدامات متعددی از جمله ترمیم خرابی آسفالت، خط کشی مسیر، نصب علائم و تابلوها و ایمن سازی پلها را اجرا نموده تا امنیت تردد در این مسیر را بهبود بخشد.

به واسطه همین همکاری، سرهنگ علیرضا رضایی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی، با حضور در شرکت زغال سنگ پروده طبس، ضمن تقدیر از این تعاملات سازنده، با اهدای لوح تقدیر رئیس پلیس راه و راهور ناجا و لوح سپاس ریاست پلیس راه استان، از خدمات بی شائبه رمضان کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت در ارتقاء امنیت جاده های تحت پوشش پلیس راه  و مجموعه اقدامات مفید و ارزنده ای که منجر کاهش تلفات جاده ای گردیده است، قدردانی نمود.

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس