کریتی ثانی: جامعه کارگری پرچمدار میدان جهاد اقتصادی است.

به گزارش روابط عمومی کزغال، مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس در آستانه 11 اردیبهشت، روز جهانی کارگر، با انتشار پیامی این روز را به جامعه شریف و پرتلاش کارگری و بویژه خانواده بزرگ زغال سنگ طبس تبریک گفت و جامعه کارگری را پرچمدار میدان جهاد اقتصادی دانست. متن پیام به این شرح است: 
 
انسان با همت و تلاش خود میتواند بیافریند و این زیباترین تعبیر از قدرت و ارزش کار و تلاش آدمی است که به او چنین جایگاهی والا می بخشد
هفته کار و کارگر فرصتی است تا بار دیگر ارزش والای کار و تلاش را به یاد آوریم و تاثیر بی انکار این جوهره ذات انسانی را بر رشد و شکوفایی جامعه بشری بیش از پیش احساس نماییم و ایمان داشته باشیم که "همه ذرات عالم کارگرند" در راه کسب رضایت خالق بی همتا.
قشر عظیم کارگری شریف‌ترین طبقه اجتماعی است که گردش چرخ های حیات صنعتی و اقتصادی جامعه، حاصل تلاش و کوشش بی وقفه آنان بوده و تداوم حیات در بستر اجتماع را موجب می شود.
بی شک جامعه کارگری همانند همیشه، پرچم دار خط مقدم جهاد اقتصادی است تا چراغ تولید را پرفروغ تر از گذشته نگه دارد و با عزم و اراده ای استوار، در راه آبادانی و سربلند ایران عزیز اسلامی، استوارتر از همیشه گام بردارد.
 
همکاران تلاشگر در خانواده بزرگ زغال سنگ طبس
پروردگار مهربان را شاکریم که در سایه الطاف کریمانه الهی و همکاری و همت همیشگی تمامی ارکان شرکت، همچنان در مسیر پیشرفت گام برمی‌داریم و نقش هایی ماندگار از کار مجدانه و تلاش مجاهدانه در جدال با طبیعت برای کسب روزی حلال را بر صفحات تاریخ معدنکاری زغال سنگ ایران به یادگار ثبت می نماییم. مفتخریم که در این جهاد اقتصادی، علیرغم وجود همه مشکلات و سختی ها، شانه ها را در زیر بار مسئولیت استوار کرده ایم تا قله های تولید زغال‌سنگ کشور را برای هفتمین سال متوالی با گام های اراده فتح کنیم و گامی دیگر در تثبیت جایگاه زغال سنگ طبس به عنوان بزرگترین تولیدکننده زغال ایران برداریم.
روز جهانی کارگر فرصت مغتنمی است تا بار دیگر از همکاری، همراهی، تلاش و کوشش یکایک شما همکاران عزیز در تمامی ارکان شرکت قدردانی نمایم. امید که با تداوم این همت و پشتکار، شاهد استمرار روزافزون توفیقات خانواده بزرگ زغال سنگ طبس در مسیر خدمت به منطقه و میهن باشیم و زیربنایی قابل اطمینان برای  توسعه و پیشرفت و آبادانی شهرمان و آینده روشن فرزندانمان بنا نماییم انشاءا...
 
کریتی ثانی
مدیرعامل