افتخارآفرینی بزرگی برای مردم فهیم طبس است که این شرکت برای ششمین سال متوالی رکورددار تولید زغال سنگ کشور بوده است.

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس در بازدید از مجموعه اداری شرکت زغال سنگ پروده طبس:

افتخارآفرینی بزرگی برای مردم فهیم طبس است که این شرکت برای ششمین سال متوالی رکورددار تولید زغال سنگ کشور بوده است.

مهندس فلاحی که به اتفاق معاونین، معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت طبس، از مجموعه اداری شرکت بازدید نمود، ضمن عرض خداقوت و آرزوی توفیق در آغاز سال جدید، استمرار روند فعالیت به عنوان بزرگترین تولیدکننده زغال سنگ کشور برای ششمین سال متوالی را باعث افتخار دانست و از مدیریت مهندس کریتی و مجموعه همکاران و تلاشگران جبهه تولید در این شرکت، قدردانی نمود.

وی شرکت زغال سنگ پروده طبس را آوازه و افتخاری برای شهرستان و استان از گذشته تا کنون دانست که همواره نقش مهم و تأثیرگذاری در اقتصاد و صنعت فولاد کشور داشته است.

فرماندار ویژه طبس همچنین مجموعه اقدامات و برنامه های شرکت در راستای مبارزه با شیوع کرونا را مؤثر دانست که تاکنون موردی از ابتلا در معدن مشاهده نشده است.

مهندس کریتی نیز ضمن تشکر از حضور و قوت قلب معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس و همراهان، تداوم موفقیت های شرکت را مرهون تلاش جمعی و همدلی کلیه کارکنان شرکت دانست. وی همچنین با اشاره به اقدامات کنترلی و پیشگیرانه در بحث مبارزه با شیوع کرونا، تاکید نمود که با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جدید با عنوان جهش تولید، از ابتدای سال موضوع تولید با استفاده از حداقل نیروی انسانی و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در دستور کار قرار گرفته تا نیاز صنایعی مثل کک سازی طبس و ذوب آهن اصفهان از این تولید تامین گردد.

در پایان این دیدار، فرماندار ویژه شهرستان طبس با اهدای لوح و یادبود، از تلاش های مهندس کریتی و مجموعه شرکت زغال سنگ پروده طبس قدردانی نمود.

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس