کریتی ثانی: در جهادی مقدس و تلاشی برای معاش، برای توسعه گام برمی داریم.

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس:

همزمان با هفته کار و کارگر و در آستانه روزجهانی کارگر، مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس با انتشار پیامی، این روز را گرامی داشت و از تلاش و تشریک مساعی همکاران در خانواده بزرگ زغال سنگ طبس قدردانی نمود. متن پیام مهندس کریتی ثانی به این شرح است:

انسان با بال همت خویش پرواز می کند همسان پرنده ای که با دو بال خویش در آسمان اوج می گیرد

از همت است هر که به جایی رسیده است بی بال و پر به عالم بالا پرنده کیست؟

و چه زیبا گفتند که انسان با همت و تلاش خود میتواند بیافریند و این زیباترین تعبیر از قدرت و ارزش کار و تلاش آدمی است که به او چنین جایگاهی والا می بخشد

همت انسان چو گردد سودمند هرچه خواهد آفریند بی گزند

روز جهانی کارگر بهانه ای است تا با رجوع به ضمیر خویش و آموزه های اخلاقی و اجتماعی و دینی خود، بار دیگر ارزش والای کار و تلاش را به یاد آوریم و تاثیر بی انکار این جوهره ذات انسانی را بر رشد و شکوفایی جامعه بشری بیش از پیش احساس نماییم و ایمان داشته باشیم که "همه ذرات عالم کارگرند" در راه کسب رضایت خالق بی همتا.

قشر عظیم کارگری شریف‌ترین طبقه اجتماعی است که گردش چرخ های حیات صنعتی و اقتصادی جامعه، حاصل تلاش و کوشش بی وقفه آنان بوده و تداوم حیات در بستر اجتماع را موجب می شود.

همکاران تلاشگر در خانواده بزرگ زغال سنگ طبس

پروردگار بی همتا را شاکریم که در سایه الطاف کریمانه الهی و همکاری و همت همیشگی همه کارکنان شرکت، همچنان در مسیر پیشرفت گام برمی‌داریم و پیوسته برگ های زرین جدیدی بر تاریخ معدنکاری زغالسنگ ایران عزیز اسلامی می افزاییم. مفتخریم که در جهادی مقدس و تلاشی برای معاش، دشواری‌های نبرد با طبیعت را به مدد با هم بودن به جان خریده ایم تا قله های تولید زغال‌سنگ کشور را برای ششمین سال متوالی فتح کنیم و تولید ملی را در عرصه معدنکاری و صنایع وابسته جانی تازه ببخشیم و با عزمی استوارتر در سال "جهش تولید" گامی دیگر در تثبیت جایگاه زغال سنگ طبس به عنوان بزرگترین تولیدکننده زغال ایران برداریم.

روز جهانی کارگر فرصت مغتنمی است تا بار دیگر از همکاری، همراهی، تلاش و کوشش یکایک شما همکاران عزیز در تمامی ارکان شرکت قدردانی نمایم. امید که با تداوم این همت و پشتکار، شاهد استمرار روزافزون توفیقات خانواده بزرگ زغال سنگ طبس در مسیر خدمت ملی باشیم و آثاری گرانقدر در توسعه و پیشرفت و آبادانی شهرمان به یادگار بگذاریم انشاءا...

کریتی ثانی

مدیرعامل

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس