سلیمانی: به تعهد سازمانی بانوان ایمان دارم

غلام رضا سلیمانی گفت: به مسئولیت‌پذیری، سلامت فکری، معنوی و همچنین تعهد سازمانی بانوان ایمان دارم و مایل به ارتقای بانوان در سمت‌های مدیریت بوده‌ و هستم. 
متن کامل پیام به شرح ذیل است؛
بسمه تعالی
همکاران خانواده بزرگ صدرتامین 
إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ، فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ، إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ
سلام علیکم؛
ولادت زهـرای اطهـر (س) فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش‌ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است.
برادران و خواهران؛
امروز در مجموعه بزرگ صدرتامین در تمامی بخش ها بخصوص در حوزه های تصمیم گیری فعالیت گسترده بانوان گرامی را شاهد هستیم و تلاش داشته و داریم آنچه که سال گذشته بیان کردیم را محقق سازیم. خوشبختانه با همراهی و همدلی تمامی همکاران در ستاد، شرکت های تابعه و وابسته توانسته ایم جایگاه و توانمندی بانوان را در خانواده بزرگ صدرتامین فراهم کنیم. ضمن اینکه اینجانب بارها و به مناسبت‌های مختلف اعلام کرده‌ام که به مسئولیت‌پذیری، سلامت فکری، معنوی و همچنین تعهد سازمانی بانوان ایمان دارم و مایل به ارتقای بانوان در سمت‌های مدیریت بوده‌ و هستم. 
چراکه در طی نزدیک به سه دهه فعالیت این تجربه را داشته‌ام که هر جا از مدیریت خانم‌ها استفاده کرده‌ایم آنان خوش درخشیده‌اند؛ پس بر ماست که ضمن سپاسگزاری و قدرشناسی از تلاش‌های ایشان در کانون خانواده، از دانش و تجربه آنها در عرصه‎های کارشناسی و مدیریتی نیز به قدر کفایت بهره بگیریم.
بانوان ایرانی در کسوت مادری، نمونه‎ای منحصر به‌فرد و هم در طی مدارج علمی صاحب جایگاهی والا و در عطوفت و مهربانی زبانزد و محور خانه و خانواده است، اینجانب به عنوان عضوی از خانواده صدر تامین ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی نبی مکرم اسلام و روز زن به تمامی دختران، زنان و مادران سرزمین عزیزمان ایران، از خداوند بخشنده و مهربان برای این بزرگان سلامتی و موفقیت خواهانم. 
غلام رضا سلیمانی
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین