آیین بهره برداری از نمازخانه امام رضا(ع) در ورودی منطقه معدنی پروده

در ایام ماه مبارک رجب انجام شد:

آیین بهره برداری از نمازخانه امام رضا(ع) در ورودی منطقه معدنی پروده

نمازخانه مزین به نام هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت امام رضا(ع) در فضایی به وسعت ۴۶۲۰مترمربع در ورودی منطقه معدنی پروده توسط شرکت زغال سنگ پروده طبس به بهره‌برداری رسید.

در آیین بهره‌برداری که با حضور حجج اسلام محمدیان، رئیس دفتر امام جمعه و دبیر رسیدگی به امور مساجد شهرستان طبس، قناعت رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، نخعی و اسماعيل زاده ائمه جماعت شرکت و آقایان حسینی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، کریتی ثانی مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز شرکت و جمعی از همکاران برگزار شد، نمازخانه امام رضا(ع) در فضای ۴۶۲۰ مترمربع و با زیربنای مفید ۱۲۰ مترمربع، همراه با امکانات بهداشتی، برای رفاه حال مراجعین و بویژه رانندگان محترم ناوگان باربری، با اقامه نماز ظهر و عصر به صورت رسمی بهره‌برداری شد.

عملیات احداث این پروژه از محل مصوبات ستاد اقامه نماز شرکت زغال‌سنگ پروده طبس، از سال ۱۳۹۸ آغاز شد که نهایتا با هزینه ۴۰۰۰ میلیون ریال، در ماه مبارک رجب سال جاری به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم، مسئولین مدعو با اهدای لوح از مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ پروده طبس به پاس توجه به مسائل فرهنگی و اهتمام به اقامه نماز و توسعه زیرساخت‌های مرتبط، همزمان با تولید و توسعه معدنی و صنعتی منطقه، قدردانی نمودند و اهداف و برنامه‌های شرکت زغال‌سنگ پروده طبس در این مسیر را قابل تقدیر و الگویی موفق برای سایر نهادها معرفی کردند.

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس