تقدیر مدیرعامل تاصیکو از روابط عمومی های هلدینگ

بسم الله الرحمن الرحیم
مدیران و همکاران محترم در روابط عمومی های تاصیکو، شرکت های تابعه و وابسته
 
سلام علیکم؛
 
در طول همه سالهای پرفراز و نشیب پس از انقلاب چه در ثبت و ضبط وقایع منجر به پیروزی انقلاب،چه در ایام دفاع مقدس چه در روزهای سخت وقوع بلایای طبیعی بخصوص مبارزه با بیماری ها ازجمله ویروس منحوس کرونا و چه در روزهای شیرین پیروزی ها و موفقیت های حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی  ایران اسلامی خود شاهد تلاش بی بدیل روابط عمومی ها بوده ام.
 
 شما عزیزان امروز به واقع مصداق زبان گویا و فریاد رسای سازمان ها و دستگاه ها به عنوان سفیران شفافیت و اطلاع رسانی بوده و هستید.
 
به این بهانه می خواهم بگویم که اعتقاد راسخ دارم اگر امروز و پس از گذشت نزدیک به یکسال از استقرار اینجانب در خانواده صدر تامین  شاهد موفقیت ها و دستاوردهای خوب و امید بخشی از شرکت صدر تامین، شرکتهای تابعه و وابسته هستیم یکی از ارکان و عوامل اصلی آن مجموعه فعالیت های همکارانم در روابط عمومی ها است. 
همراهی کم نظیر مدیران و همکاران فعال در روابط عمومی ها برای ایجاد آرامش و موج امید به جامعه، کمک به شفاف سازی، ارایه اطلاعات واقعی و صادقانه به مردم و بازگرداندن امور به محور عقلانیت که همه و همه جزء اصول دولت دولت، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت سرمایه گذاری شستا و صدرتامین بوده و هست انکار نشدنی است. 
 
اینجانب به عنوان عضو خانواده بزرگ صدر تامین در اینجا از این فرصت استفاده می کنم و ضمن تبریک بزرگداشت هفته روابط عمومی و بخصوص ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از خداوند بخشنده و مهربان برای شما عزیزان سلامتی و موفقیت خواهانم.  انشالله همانند گذشته موج امید و نشاط را با تهیه و انتشار اخبار مجموعه اقدامات  شرکت ها به جامعه حفظ و توسعه دهید.  
 
هر چند بر این باورم که بزرگداشت و قدردانی از زحمات شما در یک روز و یک پیام نمی گنجد اما بر خود فرض دانستم بدین وسیله مکنونات قلبی خود را نسبت به شما ابراز دارم . 
 
غلام رضا سلیمانی
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین