کریتی ثانی: گوهر فرهنگ و هنر این مرز و بوم با تلاش مداوم و خستگی ناپذیر زنان و مادران متجلی شده است.

ما اسئلکم علیه من اجر‍‍ الا المودة فی القربی
آیه شریفه 23 سوره 42 شوری
حضرت زهرا (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می باشد و تعالیم ایشان بهترین الگوی مطلوب زنان است. بانوان این مرز و بوم که در مکتب آن حضرت پرورش یافته اند بلند پروازان قله های رفیع ایمان و معرفت اند و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشانده اند.
چه نیکوست گرامیداشت #مقاممادر و #روززن در ایامی که زادروز دخت بهترین بنده خدا حضرت نبی اکرم (ص)، کوثر گرانقدر قرآن، اُم ابیها و صدف پاک یازده گوهر درخشان آسمان ولایت، حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) است.
بانوان محترم همکار و همسران گرانقدر کارکنان عزیز شرکت
بی شک گوهر فرهنگ و هنر این مرز و بوم که جوهره ی آن ایمان و جان مایه ی آن عشق است، با تلاش مداوم و خستگی ناپذیر زنان و مادران متجلی شده و تابناک باقی خواهد ماند و با درنظر گرفتن این تلاش و کوشش، نقش و جایگاه شما در پیشبرد اهداف و ارتقاء جایگاه و عملکرد شرکت، غیر قابل انکار است. همزمان شدن تاریخ #عرضهاولیه سهام شرکت در بازار سرمایه با ایام خجسته میلاد بابرکت حضرت زهرا (س)، روز زن و گرامیداشت مقام مادر را به فال نیک گرفته و این تقارن را نشانه ای دیگر از نقش و جایگاه بی بدیل شما بانوان محترم در خانواده بزرگ #زغالسنگپرودهطبس می دانم.
بدینوسیله، ضمن تبریک روز زن، از همدلی، همراهی و تلاش خستگی ناپذیر شما صمیمانه قدردانی نموده، سلامتی، سعادت و بهروزی شما را در سایه سار الطاف رحیمانه الهی خواستارم.
#کریتی_ثانی
مدیرعامل