10 خرداد 1399 21:49:03 ب.ظ

بیانیه شرکت زغال سنگ پروده طبس به دنبال شهادت سردار سلیمانی

روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس:

به دنبال حادثه تروریستی و جایتکارانه آمریکا که منجر به شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانیو همرزمانش شد، مدیرعامل، هیأت مدیره و کارکنان شرکت زغال سنگ پروده طبس، طی بیانیه ای، شمن محکوم کردن این اقدام خصمانه، شهادت سردار سلیمانی را تبریک و تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است:

#شهادت هنر مردان خداست
آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند
آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند
 
شهادت فرمانده محور مقاومت علیه تروریسم و تجاوز و نماد دفاع و ایستادگی در برابر تجاوز استکبار، سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه  امام عصر، نایب برحقش و تمام امت شهید پرور ایران عزیز اسلامی، تبریک و تسلیت عرض می نماییم.
سربلندی و ایستادگی امروز میهن را مرهون خون شهدای گرانقدر کشور هستیم و با تمام وجود به رشادت، ایثار و اخلاص این جان برکفان دفاع از کیان اسلامی، ادای احترام می نماییم.
آسمانی شدن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هرچند داغ ایران را تازه کرد و چهره کریه تروریسم و جنایتکاری کور استکبار را دوباره نمایان ساخت، اما عزم و اراده پولادین ملت را در مقابله با این جنایات استوارتر ساخت.
مدیرعامل، هیأت مدیره و کارکنان شرکت زغال سنگ پروده طبس ضمن محکوم کردن جنایت شنیع آمریکا و متحدان تروریستش که جنایت علیه بشریت و ناقض قوانین بین المللی و صلح جهانی است، شهادت سردار سلیمانی را مجدد تبریک و تسلیت عرض می نماید.
 
روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس